Pociski ołowiane do broni czarnoprochowej

Pociski w odróżnieniu od kul zawsze są nadkalibrowe bez względu na to czy masz broń odprzodową, odtylcową czy rewolwer. W przypadku rewolweru możemy użyć praski lub stojaka doładowania. W przypadku pistoletów i karabinów przydaje się kalibrator. Kalibrator ścina nam wypuklenia na pociskach przez co delikatnie zmniejsza średnicę pocisku i łatwiej go załadować nie tracąc przy tym na szczelności. Jednakże nie każdy pocisk będzie potrzebował kalibratora, np. pociski Conical.

Pociski ołowiane do broni czarnoprochowej

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości pociski ołowiane do broni czarnoprochowej. W odróżnieniu od kul tego typu amunicja zawsze jest nadkalibrowa. Oznacza to, że głowica bojowa ma średnicę większą niż kaliber broni, z której pocisk jest wystrzeliwany. Koniecznie zapoznaj się z dostępnym asortymentem, skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań i dołącz do grona klientów.

Czym charakteryzują się pociski ołowiane do broni czarnoprochowej?

Dostępne u nas pociski ołowiane wyprodukowane zostały z czystego ołowiu. Jedynym dodatkiem jest cyna (występująca w 1%). Dzięki takiemu połączeniu możliwe jest bowiem zachowanie większej precyzji odlewów, a także delikatne utwardzenie gotowego produktu. Pociski do broni czarnoprochowej różnią się od kul większą celnością. Są także częściej wykorzystywane do oddawania strzałów na większe odległości. Na podstronach produktowych możesz przeczytać więcej informacji na temat konkretnych wyrobów.

Dlaczego warto wybrać nasze pociski ołowiane?

Postaw na nasze produkty, jeśli zależy Ci na maksymalnej precyzji oddawanych strzałów, a także na bezpieczeństwie użytkowania broni czarnoprochowej. Wybierz nas także wtedy, gdy doceniasz możliwość skonsultowania decyzji zakupowej z ekspertami. Pamiętaj również o atrakcyjnych cenach wszystkich produktów. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami, a także do skorzystania z oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium