Kule ołowiane do broni czarnoprochowej

Kule ołowiane to rodzaj amunicji stosowanej do broni czarnoprochowej. Używane są do robienia patronów jak i do osobnego ładowania. Kule można podzielić na nadkalibrowe i podkalibrowe. W naszym sklepie znajdziesz kule do rewolwerów, karabinków rewolwerowych, pistoletów i karabinów czarnoprochowych. 

Kule ołowiane do broni czarnoprochowej

Oferujemy wysokiej jakości kule ołowiane do broni czarnoprochowej. To prawdziwa gratka dla osób, które interesują się historią i strzelectwem albo po prostu chcą zacząć swoją przygodę z bronią czarnoprochową. Koniecznie zapoznaj się z dostępnym asortymentem, skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań i dołącz do grona naszych klientów.

Czym są kule ołowiane do broni czarnoprochowej?

Dostępne kule do broni czarnoprochowej to amunicja wykonana z ołowiu, który nie pochodzi z nieznanego i zanieczyszczonego źródła. Jest wręcz przeciwnie. Wszystkie kule ołowiane do broni czarnoprochowej, które oferujemy, odlane są z czystego ołowiu. Jedynym dodatkiem jest cyna (stanowiąca 1% składu). Dzięki takiemu połączeniu możliwe jest bowiem zachowanie większej precyzji odlewów oraz delikatne utwardzenie gotowego produktu podczas zastygania. W składzie kul nie ma natomiast żadnych dodatkowych ołowionośnych materiałów wtórnych. Dajemy Ci również gwarancję, że ołowiane kule naszej produkcji są obtaczane. W związku z tym masz pewność zwiększonej precyzji oddawanych strzałów. Opisywaną amunicję podzielić można na:

  • kule do rewolweru,
  • kule do pistoletu,
  • kule do karabinu.

Kluczowe informacje dotyczące poszczególnych kul ołowianych do broni czarnoprochowej znajdziesz na podstronach produktowych.

Kule do broni czarnoprochowej — dlaczego nasza oferta?

Warto postawić na naszą ofertę, gdyż kupujesz wtedy amunicję ze sprawdzonego źródła. Tym samym gwarantujesz sobie komfort użytkowania broni, a także maksymalny poziom bezpieczeństwa. Pamiętaj także o tym, że dysponujemy bardzo szerokim asortymentem. Możesz więc starannie wyselekcjonować ołowiane kule dla siebie. W przypadku natomiast jakichkolwiek pytań w każdej chwili skontaktuj się z nami. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl